Nový bodový systém pre registrovaných zákazníkov od 1.7.2017
AVerVision F50HD+ - AV1270AVerVision F50HD+ - AV1270

AVerVision F50HD+ - AV1270

Výrobca: Empty
Cena: 798,00 €
Jednotková cena: 798,00 €
Produkt nie je momentálne dostupný.
Digitálne vizualizéry AVerVision od spoločnosti AVerMedia prinášajú efektívne interaktívne vyučovanie, školenie, vedenie prezentácií a tým umožňujú flexibilnú a pohodlnú prácu.

Digitálne Vizualizéry AVerVision od spoločnosti AVerMedia prinášajú efektívne interaktívne vyučovanie, školenie, vedenie prezentácií a tým umožňujú flexibilnú a pohodlnú prácu.

  • maximálne ohybné rameno kamery
  • rozlíšenie Full HD 1080p (1920 x 1080)
  • 5Mpx snímač kamery  
  • 8x optický zoom + 8x digitálny zoom + 2x AVerZOOM
  • vnútorná pamäť pre 80 obrázkov
  • možnosť snímania až 400 x 300 mm (A4 formát) 
  • LED lampa 
  • pripojenie k PC, dataprojektoru, monitoru, TV
  • automatické zaostrovanie a 30fps

Vizualizéry AverVision

Snímanie a projekcia obrázkov, textu, 3D objektov, mikroskopických objektov, dokumentov. Uloženie obrazu do pamäti (vrátane pamäti počítača), zmrazenie, otočenie obrázkov atď. Pripojenie k PC, dataprojektoru, monitoru, TV. Vhodné na prezentácie, vyučovanie, rôzne typy školení.Použitie na školách, konferenčné a školiace miestnosti, priemyselné odvetvia, laboratória, atď. Ideálne všade tam, kde sa používa dataprojektor. Spolu s interaktívnou tabuľou vytvorí dokonalú interaktívnu prezentáciu pre pohodlnú a efektívnu prácu.Majú hmotnosť len okolo 2kg a vďaka pohyblivému ramenu "husí krk" sa dokážu prispôsobiť akémukoľvek miestu pre snímanie pracovnej plochy alebo okolitého prostredia. Sú malé a ľahko prenosné, vïaka čomu sa môžu robiť školenia, prezentácie, atï. na ľubovoľnom mieste. Umožňujú zachytávať obrázky, ich uloženie a následné prehrávanie.Vizualizéry majú funkciu tiež ako PC kamera s možňosťou prenosu obrázkov pomocou USB káblu. Zobrazujú do rozlíšenia 1920 x 1080. VGA výstup umožňuje pripojenie k monitoru alebo projektoru. S-Video a Kompozitný výstup umožňuje pripojenie k TV.Meno:
E-mail:
Správa:

Copyright © 2011 - 2018 skolam.sk / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET
scholaris

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. Prosím súhlaste s používaním cookies. x